Облікові системи

Компанія «Астеліт Груп» займається розробкою і впровадженням комплексних ІТ-рішень для підприємств і є офіційним партнером і членом Всеукраїнської громадської організації «Союз автоматизаторів бізнесу» (САБ) і являє всеукраїнську спільноту професіоналів в області автоматизації бізнесу.

Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є впровадження і підтримка облікових систем на платформі «1С: Підприємство».

Розробка з нуля

 • Управлінський облік
 • Інтеграція і обміни
 • Мобільні додатки
 • Специфічний облік

Підтримка, консалтинг

 • Інвентаризація діючих систем
 • Аудит структури і цілей бізнесу
 • Підтримка, розвиток

Доопрацювання та адаптація

 • Бухгалтерський і податковий облік
 • Управлінський та оперативний облік
 • Казначейство та фінанси
 • Консолідована звітність

Автоматизація обліку на базі «1С: Підприємство»

Автоматизація обліку на підприємстві– це впровадження програмного забезпечення в діяльність компанії. Одне з найважливіших вимог при впровадженні програм автоматизації обліку – комплексність підходу.Комплексна автоматизація обліку дозволяє впровадити програмне забезпечення в усі відділи і підрозділи компанії одночасно, а також налаштувати його на обробку максимально можливого обсягу інформації та контролю.

Можливостіпрограм автоматизації облікудозволяють:

Інтегрувати інформацію, пов’язану з діяльністю підприємства;

Автоматизувати обробку цієї інформації – спростити розрахунки, складання звітів і т. Д .;

А також дають можливість налагодити більш ефективну взаємодію між підрозділами підприємства і централізувати управління різноманітними діловими процесами.

Тобто автоматизація систем обліку дозволяє вирішити цілий ряд проблем в компанії, які до цього знижували ефективність процесів управління підприємством.

Комплексна автоматизація обліку дозволяє оптимізувати бухгалтерський облік підприємства, податковий облік, кадровий облік, складський облік, управлінський облік і т. д.

Автоматизація обліку підприємств від «Астеліт груп»

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Кожна компанія – індивідуальна, і саме тому максимальної ефективності від впровадження автоматизації обліку можна домогтися тільки при індивідуальному підході до вирішення завдань.

На кожному підприємстві існує необхідність ведення різних видів обліку: бухгалтерського, складського, кадрового та податкового. Однак на кожному підприємстві відрізняється специфіка роботи, адже відрізняється обсяг документообігу, вимоги до функцій системи, особливості процесів, які потрібно автоматизувати. Також відрізняються і люди, що працюють на цих підприємствах.

Саме тому «Астеліт груп» завжди намагається зробити управліннясистемою автоматичного обліку максимально комфортним для користувачів.

Наші фахівці мають величезний досвід роботи, що дозволяє нашій компанії запропонувати спеціалізовані рішення для різних галузей – для виробничих підприємств різного виду промисловості, для компаній, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею, для фірм, що пропонують різні послуги і т. д.

Комплексний підхід до автоматизації обліку на кожному підприємстві

Компанія «Астеліт груп» пропонує комплексні рішення по автоматизації систем обліку на підприємствах з індивідуальним підходом до кожного конкретного клієнта. На сьогоднішній день ми розробили і успішно впровадили ряд проектів по автоматизації систем обліку. Результатом співпраці з нашою компанією стає значне підвищення ефективності праці на підприємствах наших клієнтів, збільшення прибутку компаній, а також досягнення нового рівня комфорту виконання щоденної рутинної роботи.