Інформаційна
безпека

Ми пропонуємо широкий спектр спеціалізованих рішень по інформаційній безпеці.
Проведемо аудит систем безпеки вашої компанії, запропонуємо та впровадимо рішення з створення та супроводження системи контролю та управління доступом, системи відеоспостереження, системи охоронно-тривожної сигналізації.

Захист мережі

Мережевий екран (NGFW)

Мережевий екран забезпечує комплексний захист мережі, спрощує впровадження, керування та подальше супроводження завдяки інтеграції всіх компонентів захисту в одному пристрої та управління безпекою всієї мережі з одного центру.

Захист від DDoS

Рішення, яке забезпечує захист від DDoS-атак шляхом аналізу поведінки користувачів та запитів, накопичення та аналізу статистики, виявлення DDoS-атак на основі відхилень та аномалій, блокування нелегітимного трафіку методом динамічної фільтрації мережевих пакетів з автоматичною генерацією сигнатур DDoS-атаки в реальному часі. Система блокує DDoS-атаку, не порушуючи роботу легітимних користувачів.

Захист веб-додатків (WAF)

Надійний захист веб-додатків завдяки одночасному застосуванню динамічного профілювання, реєстраційного аналізу, перевірки протоколів на аномалії та відстеження сесій. WAF оптимізує бізнес-операції, мінімізує зниження якості обслуговування та попереджає простої.

Система аналізу загроз (Sandbox)

Система емуляції різних загроз без нанесення шкоди навколишній інфраструктурі. Пісочниця виявляє саму спробу впровадження шкідливого коду, а не його наслідків. Це дозволяє протистояти найвитонченішим спробам обійти пісочницю і залишитися непоміченим.

Контроль доступу пристроїв до мережі

Централізація політик доступу до мережі та автоматизація безлічі рутинних завдань – основні переваги рішень, що дозволяють впровадити концепцію використання власних пристроїв (BYOD) серед співробітників або організувати безпечніший доступ до ресурсів центру обробки даних. Усі рішення приймаються на основі єдиної політики доступу, що поширюється на провідні чи бездротові сегменти мережі та підключення віддаленого доступу. Допомагає забезпечити надійний контроль за дотриманням нормативних вимог, підвищує рівень безпеки інфраструктури та оптимізує операції з обслуговування мережі.

Управління політиками мережевого доступу

Система аудиту та оптимізації мережевих конфігурацій. Рішення призначено для аналізу мережевих конфігурацій з метою їх оптимізації, підвищення пропускної спроможності мережі, дотримання вимог безпеки, візуалізації актуальної топології, аналізу та контролю змін та забезпечення коректності сегментації.

Мікросегментація мережі

Комплексне рішення для захисту центрів обробки даних та хмарних платформ, що дозволяє знижувати поверхню атаки організації за рахунок простої та інтуїтивної реалізації принципів мікросегментації та нульової довіри (Zero Trust). Крім того, рішення дозволяє виявляти, розслідувати та реагувати на інциденти безпеки у периметрі ЦОДу.

Мігросегментація мережі забезпечує глибоке розуміння залежностей та потоків трафіку між додатками ЦОДу, дозволяє застосовувати політики безпеки на рівні мережі чи процесу, що дозволяє ізолювати та сегментувати критично важливі додатки та інфраструктуру.

Виявлення аномалій у мережі

Моніторинг мережі в режимі реального часу на предмет будь-якої незвичайної діяльності, тенденцій або подій. Інструменти виявлення аномалій поведінки в мережі використовуються як додаткові засоби виявлення загроз для моніторингу діяльності мережі та створення загальних попереджень, які часто потребують подальшої оцінки ІТ-командою.

Рішення мають здатність виявляти загрози та зупиняти підозрілі дії в ситуаціях, коли традиційне програмне забезпечення безпеки є неефективним. Крім того, інструменти підказують, які підозрілі дії або події потребують подальшого аналізу.

Захист кінцевих точок

Антивірусний захист

Спеціалізовані рішення для знаходження комп’ютерних вірусів, а також шкідливих програм загалом, та відновлення заражених такими програмами файлів, а також для профілактики — запобігання зараженню файлів чи операційної системи шкідливим кодом.

Шифрування

Рішення забезпечують високий рівень захисту даних на настільних та мобільних ПК завдяки використанню надійних алгоритмів шифрування та автентифікації до завантаження.

Захист систем SCADA

Рішення дає повний огляд промислової системи управління, включаючи динамічну інвентаризацію активів, моніторинг у режимі реального часу мереж управління та технологічних даних, всеосяжну розвідку загроз із метою створення безпечних інфраструктур та реалізації політик безпеки для контролю за ризиками.

Захист мобільних пристроїв

Рішення допомагає захистити всі сфери мобільного життя користувачів. Воно захищає конфіденційні дані, блокуючи шкідливі програми, що провокують витік приватної інформації. Захищає від атак типу «людина посередині» по стільникових мережах, мережах Wi-Fi, експлойтів ОС та фішингових атак.

Контроль цілісності файлів

Рішення допомагає захистити всі сфери мобільного життя користувачів. Воно захищає конфіденційні дані, блокуючи шкідливі програми, що провокують витік приватної інформації. Захищає від атак типу «людина посередині» по стільникових мережах, мережах Wi-Fi, експлойтів ОС та фішингових атак.

Контроль цілісності файлів

Система призначена для виявлення змін у критичних файлах на серверах, робочих місцях та мережі. Дозволяє запобігати будь-яким несанкціонованим змінам, виявляти внутрішніх порушників і запобігати завданню шкоди з боку кіберзлочинців. Також допомагає забезпечити відповідність нормативним вимогам щодо контролю цілісності даних та управління змінами.

Інвентарізація та управління оновленнями

Система інвентаризації та управління оновленнями серверів та робочих місць. Рішення призначено для формування бази даних CMDB для всіх елементів інфраструктури, управління змінами, встановлення оновлень на будь-які види операційних систем та автоматизації завдань адміністрування робочих місць.

Endpoint Detection & Response (X/EDR)

Рішення для повного захисту робочих місць та запобігання проникненню в мережу організації за допомогою інтелектуального поведінкового аналізу та виявлення аномалій. X/EDR виявляє скомпрометовані кінцеві точки – використовуючи індикатори компрометації, автоматизує розслідування та реакцію, усуваючи ручну роботу, витрати часу аналітиків, дозволяючи швидше проводити обробку та перевірку підозрілих інцидентів.

Рішення візуалізує всі процеси та дії, створюючи повну та зрозумілу картину того, що сталося – тобто хто/що/коли/як зробив, видаючи дані розслідування миттєво та в зрозумілому вигляді.

Захист даних та користувачів

Веб-шлюз (Security Proxy)

Рішення охоплює широкий спектр додатків та забезпечує безпечне використання web, захист від зараження шкідливими програмами, гранульований контроль кінцевих користувачів.

Шлюз безпеки дозволяє контролювати всі веб-програми, користувачів та комп’ютери. За рахунок цього знижується складність управління, використання та впровадження політик безпеки.

Поштовий шлюз (Secure Email)

Рішення забезпечує комплексний захист інфраструктури обміну повідомленнями. Багатомірний підхід захищає інфраструктуру електронної пошти, забезпечує високоточний захист від спаму та захищає від широкого спектру вірусів та шкідливих програм, що доставляються електронною поштою.

Захист від витоку даних (DLP)

Рішення виявляє, класифікує, відстежує, захищає та керує конфіденційними даними, де б вони не зберігались та використовувались – у мережі, на кінцевих точках, мобільних пристроях та системах зберігання.

Управління ідентифікацією та правами доступу

Система централізованого керування доступом користувачів. Система призначена для централізованого управління всіма видами доступів співробітників, партнерів, вендорів та підрядників у всіх системах на основі рольових моделей або автоматизованих процесів узгодження. Дозволяє прискорити аудит та аналіз доступів у системах, забезпечити реалізацію принципу least privilege, а також гарантувати відповідність фактичних та нормативних доступів по всій інфраструктурі.

Багатофакторна аутентифікація (2FA)

Ми впроваджуємо безпарольну автентифікацію Cisco Duo, яка забезпечує безпечний доступ будь-якого користувача з будь-якого пристрою до будь-якої програми ІТ у будь-якому середовищі. Рішення не залежить від інфраструктури та відкриває шлях до безпарольного майбутнього. Воно забезпечує безшовний захист будь-якої комбінації хмарних та локальних програм підприємства, не вимагаючи наявності безлічі автентифікаційних продуктів і не залишаючи критичних проломів у захисті.

Контроль використання хмар (CASB)

CASB – це хмарний сервіс, створений для реальних загроз SaaS, який блокує атаки, призначені для крадіжки даних у програмах SaaS та хмарній електронній пошті. Він забезпечує повний захист від шкідливих програм та загроз нульового дня, витончених фішингових атак та захоплення облікових записів співробітників SaaS.

Рішення використовує штучний інтелект для виявлення шкідливого контенту в облікових записах електронної пошти SaaS і блокує складні методи фішингу, що обходять традиційні CASB-рішення та рішення для захисту електронної пошти. Забезпечується захист програм Office365 і G-Suite, і навіть загальних файлів і завантажень на Box, OneDrive тощо.

Управління привілейованим доступом (PAM)

Рішення для управління привілейованим доступом, що поєднує можливості сховища та безпечного надання паролів, а також записи сесій із можливістю блокування небезпечних активностей та виявлення аномальної поведінки користувачів.

Моніторинг поведінки користувачів (UBA)

Рішення призначене для запису та аналізу сесій як локальних, так і віддалених користувачів, включаючи співробітників, підрядників та партнерів. Дозволяє виявляти несанкціонований доступ, крадіжку або передачу автентифікаційних даних, порушення політик безпеки та зловмисну діяльність. Також дозволяє контролювати використання в корпоративній мережі пристроїв зберігання даних, що носяться, впровадити двофакторну автентифікацію для доступу до орпоративних додатків і безпарольний доступ (SSO).

Захист баз даних

Система забезпечує автоматичний пошук та класифікацію конфіденційних даних, моніторинг операцій у реальному часі та когнітивний аналіз для виявлення незвичайних дій із конфіденційними даними. Запобігає несанкціонованому доступу через вивчення закономірностей доступу користувачів до даних і може видавати попередження про підозрілі дії в реальному часі.

Він може динамічно блокувати доступ або поміщати ID користувачів у карантин для запобігання внутрішнім та зовнішнім загрозам і дозволяє спростити та автоматизувати робочі процеси, що забезпечують дотримання нормативно-правових вимог.

+38 044 277 70 07

©️ Astelit Group 2022