ІТ сервіси

Компанія Astelit Group пропонує комплексний або частковий ІТ-аутсорсинг з підтримки працездатності комп’ютерних систем будь-якого ступеня складності, інформаційної безпеки та інтегрованих систем.
ІТ обслуговування передбачає аудит та модернізацію комп’ютерних мереж, адміністрування та автоматизацію бізнес-процесів, оновлення ОС, інсталяцію та налаштування серверів та мережевого обладнання.

Сучасні компанії стикаються
з великою кількістю проблем,
пов’язаних з роботою IT-систем,
програмного забезпечення,
функціонуванням робочих станцій,
периферійних пристроїв та
пристроїв корпоративної мережі.

А утримання в штаті цілого відділу «сисадмінів»
тягне за собою фінансове навантаження.
Єдиним вигідним та правильним рішенням
стане передача функцій щодо забезпечення
працездатності цифрових систем
та мережевого обладнання в ІТ-аутсорсинг.

Аутсорсинг ІТ інфраструктури
передбачає делегування питань
та повноважень, пов’язаних
із проектуванням, запуском
та подальшим техобслуговуванням
інформаційних систем фірми.

ІТ обслуговування організацій може здійснюватися
на рівні інфраструктури всього підприємства
(підтримка працездатності обладнання,
розробка та впровадження ПЗ)
або робіт з технічною підтримкою,
модернізацією та супроводом
окремих елементів системи
(програмування, налаштування,
хостинг).

Компанія ASTELIT GROUP налаштує злагоджену роботу усіх комп’ютерів вашої компанії, налагодить внутрішні та зовнішні комунікації, забезпечить захист комп’ютерів та програмного забезпечення.

Ми формуємо комплексні пропозиції із оптимізації комп’ютерного техно-парку вашого підприємства. Ми пропонуємо необхідне обладнання або частини обладнання за спеціальними цінами гуртових закупівель. Комплектуючі деталі обираються із врахуванням їхньої ефективної експлуатації

Ми аналізуємо усі комп’ютери, мережі та програмне забезпечення вашого підприємства. На основі інформації складаємо пакет пропозицій із оптимізації комп’ютерного парку. При цьому ми не даємо порад в стилі «треба купити все нове». Оптимізуючи ваш комп’ютерний техно-парк, ми максимально зберігаємо наявне обладнання.

Компанія ASTELIT GROUP надає послуги для підприємств з побудови територіально розподілених мереж з застосуванням сучасних IT рішень та технологій.

Компанія ASTELIT GROUP допоможе вам у встановленні, впроваджені, застосуванні та розробці відеонагляду різних типів (аналогове, цифрове та бездротове).

Компанія ASTELIT GROUP надає послуги із створення, підтримки, обслуговування серверного програмного продукту для будь-якої організації.

+38 044 277 70 07

©️ Astelit Group 2022